piątek 07 października 2022

Krystyna, Marii, Marka

9°C bezchmurnie Pogoda 7 dni »
reklama

LPS wspiera akcję „NIE likwidacji Elektrowni Adamów w Turku”

LPS wspiera akcję „NIE likwidacji Elektrowni Adamów w Turku”
 

Stowarzyszenie Lokalne Porozumienie Samorządowe deklaruje swoje poparcie dla działań inicjatywy obywatelskiej koordynowanej przez związki zawodowe pracowników Elektrowni „Adamów” i Kopalni „Adamów”.

Akcja „NIE likwidacji Elektrowni Adamów w Turku” polega na zebraniu jak największej liczby podpisów celem wyrażenia sprzeciwu wobec decyzji Komisji Europejskiej z dnia 14 listopada 2014r., która będzie skutkowała wcześniejszym o prawie 2 lata zamknięciem Elektrowni „Adamów” i Kopalni „Adamów”.

reklama

Zdając sobie sprawę z konsekwencji zamknięcia jednych z największych pracodawców w naszym regionie oraz widząc potrzebę przedłużenia okresu na poszukiwania alternatywnego źródła ciepła dla mieszkańców i przedsiębiorców z obszaru miasta Turek, Lokalne Porozumienie Samorządowe deklaruje swoją pomoc przy zbieraniu podpisów.

Zachęcamy wszystkich mieszkańców miasta Turku i powiatu tureckiego do pobrania z naszej strony internetowej www.lps.org.pl wzoru listy, na którą można zbierać dane osób wyrażających sprzeciw. Wypełnione listy można oddać w piątek, 30 stycznia 2015 r. w godz.18: 00-19:00, w biurze Lokalnego Porozumienia Samorządowego przy ul. Kolska Szosa 11 w Turku.

W imieniu Zarządu LPS
Władysław Karski
Prezes 

Podobne artykuły

Popierasz Szymona Hołownię? W sobotę zbiórka...

Popierasz Szymona Hołownię? W sobotę zbiórka...

06-03-2020
Obrzębin: Mieszkańcy boją się o swoje...

Obrzębin: Mieszkańcy boją się o swoje...

10-10-2018
Wybory 2018: Bińkowski pokona Antosika?...

Wybory 2018: Bińkowski pokona Antosika? NIEZALEŻNI...

19-09-2018

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama