poniedziałek 20 sierpnia 2018

Bernarda, Sabiny, Samuela

reklama

TS: Popieramy ustawienie Kamienia Niepodległości w Turku

TS: Popieramy ustawienie Kamienia Niepodległości w Turku
 

Zarząd Towarzystwa Samorządowego z uznaniem i aprobatą przyjął widomość o podjętej inicjatywie obywatelskiej zmierzającej do upamiętnienia obchodów 100-lecia odzyskania niepodległości przez Polskę zgłoszonej przez Turecki Klub Ekologiczny.

Zarząd TS uważa, że przyszłoroczne obchody 100-lecia odzyskania niepodległości przez Polskę stanowią wyjątkową rocznicę, której kulminacja przypada na dzień 11 listopada 2018 r. Dlatego warto zadbać aby ten dzień upamiętnić również w Naszym mieście. Dobrym pomysłem jest propozycja Tureckiego Klubu Ekologicznego ustawienia Kamienia Niepodległości w Turku.

reklama

Towarzystwo Samorządowe Koło Miejskie w Turku popiera inicjatywę Tureckiego Klubu Ekologicznego ustawienia Kamienia Niepodległości w Turku wraz z pamiątkową tablicą w proponowanej lokalizacji (wschodnia część Parku im. Świętej Faustyny Kowalskiej w Turku, miejsce byłego kiosku Ruchu).

Zarząd TS zachęca do poparcia tego przedsięwzięcia przez wszystkie organizacje społeczne oraz wszystkie władze państwowe i samorządowe.

Zarząd
Koła Miejskiego w Turku
Towarzystwa Samorządowego

Podobne artykuły

Wybory 2018: Jan Nowak chce być dalej wójtem...

Wybory 2018: Jan Nowak chce być dalej wójtem gminy...

z dzisiaj
Wybory 2018: Wójt Mikołajczyk nie da rywalom...

Wybory 2018: Wójt Mikołajczyk nie da rywalom szans?

z dzisiaj
Wybory 2018: Doktor Trojan walczy o fotel...

Wybory 2018: Doktor Trojan walczy o fotel...

z dzisiaj
komentarze wspiera Disqus

Redakcja portalu Turek.net.pl nie odpowiada za treści zamieszczanych przez czytelników komentarzy, zastrzegając sobie jednocześnie prawo do ich moderowania oraz kasowania w przypadkach ewidentnego naruszania prawa. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach.
Wysłanie formularza jest równoznaczne z akceptacją regulaminu potalu Turek.net.pl

reklama
reklama
reklama