sobota 19 września 2020

Januarego, Konstancji, Leopolda

reklama

TS: Popieramy ustawienie Kamienia Niepodległości w Turku

TS: Popieramy ustawienie Kamienia Niepodległości w Turku
 

Zarząd Towarzystwa Samorządowego z uznaniem i aprobatą przyjął widomość o podjętej inicjatywie obywatelskiej zmierzającej do upamiętnienia obchodów 100-lecia odzyskania niepodległości przez Polskę zgłoszonej przez Turecki Klub Ekologiczny.

Zarząd TS uważa, że przyszłoroczne obchody 100-lecia odzyskania niepodległości przez Polskę stanowią wyjątkową rocznicę, której kulminacja przypada na dzień 11 listopada 2018 r. Dlatego warto zadbać aby ten dzień upamiętnić również w Naszym mieście. Dobrym pomysłem jest propozycja Tureckiego Klubu Ekologicznego ustawienia Kamienia Niepodległości w Turku.

reklama

Towarzystwo Samorządowe Koło Miejskie w Turku popiera inicjatywę Tureckiego Klubu Ekologicznego ustawienia Kamienia Niepodległości w Turku wraz z pamiątkową tablicą w proponowanej lokalizacji (wschodnia część Parku im. Świętej Faustyny Kowalskiej w Turku, miejsce byłego kiosku Ruchu).

Zarząd TS zachęca do poparcia tego przedsięwzięcia przez wszystkie organizacje społeczne oraz wszystkie władze państwowe i samorządowe.

Zarząd
Koła Miejskiego w Turku
Towarzystwa Samorządowego

Podobne artykuły

Pielęgnować tamte czasy. Towarzystwo...

Pielęgnować tamte czasy. Towarzystwo Samorządowe...

28-06-2019
Towarzystwo Samorządowe odcina się od własnego...

Towarzystwo Samorządowe odcina się od własnego...

26-06-2019
Wybory 2018: Sąd oddala apelację. KW...

Wybory 2018: Sąd oddala apelację. KW Towarzystwa...

08-10-2018

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama